Zalety ubezpieczenia NNW oferowanego przez firmę Compensa

Kolizja lub wypadek na drodze mogą być związane nie tylko z uszkodzeniem samochodu. W wielu przypadkach powodują obrażenia ciała kierowcy lub pasażerów w aucie. Aby zabezpieczyć się przed takimi sytuacjami, warto posiadać ubezpieczenie NNW, czyli następstw nieszczęśliwych wypadków. Taką możliwość oferuje znane towarzystwo ubezpieczeniowe Compensa. Zakres usług zależy od wykupionego wariantu polisy.

Korzystne ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie NNW obejmuje ochronę zdrowia i życia kierowcy oraz pasażerów poszkodowanych w wypadku drogowym. Compensa posiada w ofercie specjalny wariant o nazwie Powrót do zdrowia, który gwarantuje uzyskanie bezpłatnych świadczeń zdrowotnych. Formalnie jest to rozszerzenie i uzupełnienie podstawowego wariantu ubezpieczenia NNW.

Szybki dostęp do świadczeń medycznych

Ubezpieczenie NNW pozwala na szybki dostęp do konsultacji z lekarzem po wypadku drogowym. Compensa towarzystwo ubezpieczeniowe chwali się, że wizyta u lekarza jest możliwa w terminie od dwóch do pięciu dni roboczych, w zależności od rodzaju specjalisty. Polisa pozwala na swobodny dostęp do około 2500 placówek medycznych działających w 500 miastach na terenie całej Polski. Konsultacje dostępne są bez skierowania, dlatego jest to najszybszy sposób na uzyskanie pomocy.

Badania i zabiegi medyczne

Ubezpieczenia NNW w firmie Compensa pozwala na pokrycie kosztów badań diagnostycznych, a także zabiegów ambulatoryjnych przy limicie kwotowym 1500 zł. Compensa pokrywa koszty rehabilitacji w prywatnych placówkach medycznych. Trzeba tylko zwrócić uwagę, że ilość darmowych zabiegów jest limitowana i wynosi od 10 do 30 zabiegów. Osoba poszkodowana w wypadku może mieć zapewnioną terapię psychologiczną, transport medyczny, a także wizytę domową pielęgniarki. Z pełnym zakresem ochrony można zapoznać się na stronie internetowej firmy Compensa, a także pobierając dokument zwany Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia.

Wygodny kontakt z firmą Compensa

Ubezpieczenia w firmie Compensa można wykupić podczas kontaktu telefonicznego, podczas którego konsultant dobierze najlepszy wariant ochrony do indywidualnych potrzeb klienta. Osoby preferujące kontakt osobisty mogą zgłosić się do jednej z wielu placówek firmy lub umówić na indywidualne spotkanie z agentem ubezpieczeniowym. Kontakt jest oczywiście możliwy także przez Internet. Korzystając z wygodnego formularza online, można zapoznać się z listą niezbędnych dokumentów i zgłosić szkodę. Drogą internetową Compensa umożliwia nawet przekazanie indywidualnej opinii lub sugestii na temat oferowanych usług. Dzięki temu oferta firmy staje się coraz bardziej doskonała i dostosowana do rosnących oczekiwań klientów.